Invatamant special – Terapie educationala complexa si integrata

LISTA CASTIGATORILOR DIN ETAPA a II-a

PICTURA:

PREMIUL I:  

1) BAIERA LUCIA – (VIII) – C.S.E.I. Negresti, jud.Vaslui ; indrumator Popa Irina

2) GAVRILESCU ANDREEA – (VIII) – Sc.pt.surzi nr.1 Bucuresti ; indrumator Iftene Iulia-Madalina

3) LAZAR ALINA – (VIII) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Tapceanu Otilia

4) NASTASE CRISTINEL VALENTIN – (VII) – Sc.Sp.SAM Buzau ; indrumator Laba Mihaela

5) POTLOG GABRIEL – (V) – Gr.Sc.”Ion Holban”Iasi ; indrumator Borcan Daniela

6) SANDU ROBERT – (VI) – Sc.Sp.nr.7 Bucuresti ; indrumator Mozer Lucian

PREMIUL II: 

1) APOSTOL ANDREI – (VIII) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Gena Matrescu

2) CARUCERU ANA-MARIA – (VII) – Gr.Sc.”Ion Holban”Iasi ; indrumator Borcan Daniela

3) FOTEA ANDREI-PETRU – (VII) – Gr.Sc.”Ion Holban”Iasi ; indrumator Andra Strainu

4) MARGEAN ADELINA – (VIII) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Mihoc Alina-Ionela

5) SIMION ROXANA – (VI) – Sc.Sp.nr.7 Bucuresti ; indrumator Preda Amelia

6) VALEAN ALEXANDRU – (V) – C.S.E.I. Cluj-Napoca ; indrumator Tigara Camelinda Constantina

PREMIUL III:

1) AVADANI ROXANA – (VI) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Puiu Mirela-Mihaela

2) BUTNARICA VLAD-MIHAI – (VI) – Gr.Sc.”Ion Holban”Iasi ; indrumator Ungureanu Valeria

3) DUMITRESCU IONELA – (V) – C.S.E.I. Medias, jud.Sibiu ; indrumator Stoica Georgeta

4) GABOR CRISTIAN – (VI) – Sc.pt.surzi nr.1 Bucuresti ; indrumator Hirjanu A. Andreea

5) GROSU ROXANA IOANA – (VIII) – Gr.Sc.SAM “I. Mincu” Deva ; indr. Vasiu Camelia-Claudia

6) ZAINESCU TRAIAN-MIHAI – (VII) – Sc.Sp.SAM Buzau ; indrumator Laba Mihaela

 

MENTIUNI

1) APOSTOL BIANCA – (VI) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Condrea Catalin

2) BRESTEANU FLORIN – (…) – C.S.E.I. “Aurora” Resita, jud.Caras Severin ; indrumator Varga Elena

3) CHIRIAC FLORENTINA – (V) – C.S.E.I. Negresti, jud.Vaslui ; indrumator Musatoiu Carmen

4) CORCIU ABEL – (V) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Bura Simona-Gabriela

5) CONSTANTIN ADRIAN – (V) – Sc.Sp.pt.surzi nr.1 Bucuresti ;indr.Dragan Magdalena-Cristina

6) MIHAI ALEXANDRU – (VI) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Lazar Petra

7) LUMPERDEAN MIHAI-STEFAN – (VIII) – Gr.Sc.SAM “I.Mincu”Deva ; indr. Vasiu Camelia-Claudia

8)  PATRASCU IULIANA – (VIII) – Gr.Sc.”Ion Holban”Iasi ; indrumator Ionescu Bogdan

9) TANASE MIHAELA – (V) – Sc.Sp.nr.11 “C-tin Paunescu”Bucuresti ; indrumator Manea Ionela

10) URSU ELENA – (VIII) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Puiu Elena

ABILITARE MANUALA:

PREMIUL I :  

1) BOBIN SILVIA – (VII) – Sc.Sp.nr.11 “C-tin Paunescu” Bucuresti ; indrumator Ilie Sorina

2) BRINZA FLORIN – (V) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Hogas Oana-Elena

3) UHRIM SINZIANA – (V) -Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Hogas Oana-Elena

4) CIOBANU LIVIU – (VII) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Barsan Viorica

5) HUGIANU CLAUDIA – (VIII) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Puiu Elena

6) MARCHITAN IONUT-LIVIU – (VII) – Gr.Sc.”Ion Holban” ; indrumator Andra Strainu

7) MAXIM FLORIN – (V) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Lupu George-Alexandru

PREMIUL II:

1) ACATRINEI NICOLETA -(VII)- Lic.pt.elevi defic.de vedere”Moldova”Tg.Frumos;indr.Todericiu M.

2) CALINESCU DORINA – (VIII) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Plaiu Oana-Monica

3) GROSU ROXANA IOANA – (VIII) – Gr.Sc.SAM “I.Mincu”Deva ; indr. Vasiu Camelia Claudia

4) FERARIU ZANA – (VII) – C.S.E.I. Negresti, jud.Vaslui ; indrumator Musatoiu Carmen

5) POPA PETRU – (VI) – Sc.SAM Sp.”Trinitas”Tg.Frumos, jud.Iasi; indrumator Rudica Gabriela

6) VELTAN PATRIK – (V) – C.S.E.I. Medias, jud.Sibiu ; indrumator Stoica Georgeta

PREMIUL III:

1) CODREANU ALEXANDRA – (VI) – Sc.Sp.nr.11″C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Ploscaru Ionela

2) COLODIUC IONELA – (VII) – Lic.pt.elevi cu defic.vedere”Moldova”Tg.Frumos;indr Todericiu M.

3) DANGEANU MARINELA – (VI) – C.S.E.I.Negresti, jud.Vaslui ; indrumator Bordianu Catalina

4) DRAGU ANDREEA – (VI) – Sc.pt.surzi nr.1 Bucuresti , indrumator Hirjanu A.Andreea

5) ERMALAI ELENA – (VIII) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indrumator Puiu Elena

6) ROTARIU VASILICA – (VII) – Gr.Sc.”Ion Holban”Iasi ; indrumator Andra Strainu

MENTIUNI

1) BURIAN OVIDIU PARDALIAN – (VII) – Sc.Sp.SAM Buzau ; indrumator Laba Mihaela

2) CIOBANU ADRIANA – (VI) – Sc.SAM Sp.”Trinitas”Tg.Frumos,jud.Iasi ; indr.Matasaru Petruta

3) CORCIU ABEL – (V) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Bura Simona Gabriela

4) CORCIU STEFAN – (V) – Sc.Sp.”C-tin Paunescu”Iasi ; indrumator Condrea Maria

5) CURELUSA ALEXANDRA-NORA – (VIII) – Sc.Sp.Pascani, jud.Iasi ; indr. Gena Matrescu

6) MANEA IULIANA – (VII) – Gr.Sc.”V.Pavelcu” Iasi ; indrumator Alexandru Tamara

7) LAKATOS NOEMI – (VIII) – C.S.E.I.”Aurora” Resita, jud.Caras Severin ; indr. Varga Elena

8 ) MATEOIU VLADUT – (V) – Sc.pt.surzi nr.1 Bucuresti ; indrumator Dinu Vasilica

9) NICOLAE ALEXANDRA – (V) – Sc.pt.surzi nr.1 Bucuresti ; indrumator Dinu Vasilica

10) TOMA LACRAMIOARA – ( V) – C.S.E.I.Negresti, jud.Vaslui; indrumator Ouatu Camelia

                   

 

.

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s