Invatamant special – Terapie educationala complexa si integrata

Premiul al III-lea, sectiunea “Copacul,in cele patru anotimpuri”

*PODEANU FLORIN – indrum.BARCAU CRISTINA IULIA – Sc.Gimn.Sp.Pascani
*BARBU STEFAN – indrum.LUPU TANIA GRATIELA – Sc.Gimn.Sp.Valenii de Munte,Prahova
*ION MARIA & MUSTATA ANTONIA & MODREANU IONELA & PIRI ANDREEA – indrum.MARTIN ELISABETA – Sc.Gimn.Sp.Def.Vedere Bucuresti
*SARAI MIHAELA & GHERGHEL DENIS – indrum.DRAGHITA RODICA – C.S.E.I.”Aurora”Resita
*DANCA IONELIA – indrum.PUIU MIRELA MIHAELA – Sc.Gimn.Sp.Pascani
*BARAN RAZVAN GEORGE – indrum.RUSU MIHAELA – Sc.”Gh.I.Bratianu”Iasi
*CORNEA LAURA – indrum.GUTA IOANA – C.S.E.I.nr.2 Sibiu
*BORSOS ENIKO – indrum.BIRAU DANA ISABELA – C.S.E.I.Arad
*GURGU LENUTA – indrum.POPA IRINA – C.S.E.I.Negresti,Vaslui
*OLARIU LUCIAN – indrum.CHILNICEAN LAURA – C.S.E.I.Arad
*ISTRATE ANA MARIA – indrum.NAMOLOVAN GEORGETA – Sc.Gimn.Sp.Def.Vedere Bucuresti
*MIHALACHE ANDREEA – indrum.MUSATOIU CARMEN – C.S.E.I.Negresti,Vaslui
*BART PETRU PAVEL – indrum.ORASANU MIHAELA NARCISA – Sc.gimn.Sp.Sanatoriu Mangalia
*MIHALCIUC MARIA – indrum.MUSATOIU CARMEN – C.S.E.I.Negresti,Vaslui
*ANTON MARIUS – indrum.MILKO ARINA MIRABELA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*CURELARIU FLORENTINA – indrum.VOICU FLORENTINA – Lic.Tehn.Sp.Trinitas Tg.Frumos
*DUTA ARNOLD SAMUEL & WUCHINGHER ARTHUR – indrum.DIACONU VIOLETA ELENA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*CIOCIANU AMALIA -indrum.APAFAIAN MIHAELA RALUCA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*FRASILA MARIA – indrum.LIPCIUC MONICA SIMONA – Sc.Gimn.Sp.Pascani
*ANTAL KATALIN – indrum.BURUS CARMEN – Lic.Tehn.Sp.”Szent Anna”Miercurea Ciuc
*VADUVA RENATO – indrum.NICA DAN SERBAN – Lic.Tehn.Sp.”Beethoven”Craiova
*LOLE NARCIS – indrum.BALAS TERENTIE – C.S.E.I.Arad
*DRAGOS MIHAI & PASCARIU ANDREI – indrum.IVANESCU GABRIELA RUXANDRA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu”Timisoara
*MARINESCU FLORIN & WEBER RAUL – indrum.VERSIGAN INDREICA DANIELA SANDA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*RADUCANU CIRESICA – indrum.SOARE NATALIA NICOLETA – Sc.Gimn.Sp.Valenii de Munte,Prahova
*ICHIM ALIN – indrum.BARSAN VIORICA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*RADU MARINA ELENA – indrum.CHIRILA ECATERINA – Sc.Gimn.Sp.nr.1 Ploiesti
*SCULEAC MADALINA – indrum.LUPU GEORGE – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*RIFAT IDRIS – indrum.GHIDANAC VALENTINA – Sc.Gimn.Sp.Def.Vedere Bucuresti
*AMOASEI MARIAN CONSTANTIN – indrum.BERARU IOANA LAURA – Lic.Tehn.Sp.”V.Pavelcu” Iasi
*GHEORGHE SAMUEL & NECSOIU ALEXANDRU – indrum.STOENESCU ELENA – Sc.Gimn.Incluziva”Mihai Viteazul” Targoviste
*FOTEA ANDREI PETRU – indrum.GIRTAN NICOLETA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*POP DAMARIS – indrum.HERBEL ALINA – Sc.Gim.Sp.Sighetu Marmatiei
*LUNGU ANDREI – indrum.GEORGESCU CORINA – Sc.Gimn.Incluziva “M.Viteazul” Targoviste, Dambovita
*TRIF DENISA & STANILA NARCIS – indrum.IUHASZ MIHAELA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*DRAGANOIU EDUARD – indrum.DICKEMANN IONITA GEORGETA – Sc.Gimn.Sp.nr.1 Ploiesti

Comments are closed.