Invatamant special – Terapie educationala complexa si integrata

Premii – sectiunea “Sarbatoarea pascala”

PREMIUL I
*VILCA ANTONIA – indrum.MARTIN ELISABETA – Sc.Gimn.Sp.Def.Vedere Bucuresti
*BULIGA GABRIEL – indrum.SACALEANU GABRIELA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*DOBOES LILIANA – indrum.HODOR ANGELA – Sc.Gimn.Sp.Sighetu Marmatiei
*BOERICA CRISTINA – indrum.DUDUIALA EMILIA – Lic.Tehn.Sp.”Beethoven” Craiova
*PINTILIE GEORGIANA – indrum.SEREA ADELA LENUCA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*DUMITRU MARIUS – indrum.TANSANU LILIANA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*ADAM GABRIEL – indrum.SACALEANU GABRIELA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*ION NICOLETA – indrum.POSCHINA MIHAELA – Lic.Tehn.Sp.nr.3 Bucuresti
*NISTOR PAMELA – indrum.ALEXANDRU TAMARA – Lic.Tehn.Sp.”V.Pavelcu” Iasi
*CURCA GEORGIANA – indrum.BARSAN VIORICA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*DINCA ALEXANDRA – indrum.SORESCU LENUTA – Sc.Gimn.Sp.Targoviste,Dambovita
*PINTILIE VASILICA – indrum.BARSAN VIORICA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*MANDACHE DORIN – indrum.ALEXANDRU TAMARA – Lic.Tehn.Sp.”V.Pavelcu” Iasi
*COZAC RALUCA – indrum.COVACI NICOLETA – C.S.E.I.Baia Mare
*CRACIUN STEFANIA – indrum.COVACI NICOLETA – C.S.E.I.Baia Mare

PREMIUL al II-lea
*IVANOIU MARIOARA – indrum.MARINESCU EUGENIA – Sc.Gimn.Sp.Targoviste, Dambovita
*PRUNARU GEORGE – indrum.PANAIT CARMEN -Sc.Gimn.Sp.nr.1 Ploiesti
*BOSINCEANU TRAIAN – indrum.LUPU GEORGE – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*LINGURAR CIRESICA – indrum.MATEI ROZICA – C.S.E.I.Baia Mare,Maramures
*LUPASTEANU LETITIA – indrum.RUDICA GABRIELA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*SANDOR MARIA – indrum.DUDUIALA EMILIA – Lic.Tehn.Sp.”Beethoven” Craiova
*VISAN SIMONA – indrum.PANAIT CARMEN – Sc.Gimn.Sp.nr.1 Ploiesti
*PRODAN GRIGORE – indrum.MARCIUC ADRIANA – C.S.E.I.Baia Mare,Maramures
*MUTIHAC IULIANA – indrum.VRANESCU MARIA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*EDU IONUT – indrum.PANAIT CARMEN – Sc.Gimn.Sp.nr.1 Ploiesti
*CHIRICA ALEXANDRU MARIAN – indrum.RUDICA GABRIELA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*LINGURAR ILIE – indrum.MOLCSAN ALEXANDRA – C.S.E.I.Baia Mare,Maramures
*PRUNA SILVIU – indrum.GHEORGHITA VERONICA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*MIHAI ANDREEA FLORINA – indrum.MARINESCU EUGENIA – Sc.Gimn.Sp.Targoviste, Dambovita
*TALPAN CEZAR – indrum.BUNDUC ZENOVIA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*SAVU COSMIN – indrum.NISTOR IULIANA – Sc.Gimn.Sp.Targoviste, Dambovita
*LEONTE ALIN – indrum.BUNDUC ZENOVIA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*BADEANCA JANINA – indrum.DUDUIALA EMILIA – Lic.Tehn.Sp.”Beethoven” Craiova
*ZOTA PETRU ALEXANDRU – indrum.RUDICA GABRIELA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*URSU GEORGIANA – indrum.PUIU MIHAELA MIRELA – Sc.Gimn.Sp.Pascani

PREMIUL al III-lea
*BURU ALEXANDRA – indrum.APAFAIAN MIHAELA RALUCA – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*SULTAN ANDREEA – indrum.BRATU NICOLETA – Sc.Gimn.Sp.Valenii de Munte, Prahova
*CHIMU CIPRIAN IONUT – indrum.CIOBANU ANA-MARIA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*BALINT REKA – indrum.POELINCA VICTORITA – Lic.Tehn.Sp.”Szent Anna” Miercurea Ciuc
*MUTIHAC GEORGIANA – indrum.VRANESCU MARIA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*DINCA CORINA – indrum.MINCULESCU IULIANA – Sc.Gimn.Sp.Targoviste, Dambovita
*CARLAN ANDRA MARIA – indrum.ALEXANDRU TAMARA – Lic.Tehn.Sp.”V.Pavelcu” Iasi
*ARDELEAN LISA ALEXANDRA – indrum.MATES ANGELA – C.S.E.I.Arad
*DINCA IRINA – indrum.SORESCU LENUTA – Sc.Gimn.Sp.Targoviste, Dambovita
*MOROSANU IONELA – indrum.BUNDUC ZENOVIA – Colegiul Tehn.”I.Holban” Iasi
*CHIRIAC DENISA – indrum.POELINCA VICTORITA – Lic.Tehn.Sp.”Szent Anna” Miercurea Ciuc
*PRICOP HORATIU – indrum.CIOBANU ANA-MARIA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*CHIPER PETRONEL – indrum.SEREA ADELA LENUCA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi
*FANATAN MARIUS – indrum.DRAGOS MARIA – Sc.Gimn.Sp.Baia Mare
*BACIU LAURA – indrum.BARSAN VIORICA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi

MENTIUNE
*SZEKELY ILDIKO – indrum.FRUNZEA VERONICA – C.S.E.I.”Al.Rosca” Lugoj, Timis
*CIRIBLAN PAULA – indrum.CIOCAN MARIA – C.S.E.I.Negresti,Vaslui
*BALAN ANCUTA IOANA – indrum.TATARU ALINA MIHAELA – Sc.Gimn.Sp.Pascani
*BUCUR GABRIELA – indrum.NEDELCU MARIANA – Lic.Tehn.Sp.nr.3 Bucuresti
*DUMITRU CRINUTA – indrum.DRAGHITA RODICA – C.S.E.I.”Aurora” Resita
*RUSANDA DAVID – indrum.TAUT BEATRICE – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*ABABEI FLORENTINA – indrum.PUIU MIRELA MIHAELA – Sc.Gimn.Sp.Pascani
*CONTIU ALEX – indrum.TAUT BEATRICE – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*SPIRK IACOB – indrum.TAUT BEATRICE – C.S.E.I.”P.P.Neveanu” Timisoara
*MINTARIU COSMIN FLORIN – indrum.CIOBANU ANA-MARIA – Sc.Gimn.Sp.”C.Paunescu” Iasi

Comments are closed.